З 1 січня 2018 року Японія спростить візові вимоги для громадян України – власників звичайних закордонних паспортів. Про це стало відомо після візиту державного міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане в Київ 9 листопада.

Отож, з нового року, достатньо буде подати в Посольство Японії заяву, закорднонний паспорт, фотокартку, авіаквитки/бронь та безкоштовно отримати візу. Нагадаємо, що зараз для отримання японської візи необхідно подавати пакет документів, що включає запрошення та/або оригінал документів від гаранта.

Також, у доповнення до існуючих одноразових віз будуть введені багаторазові візи для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризм! Коло заявників, які мають право на багаторазові візи буде розширено, а також збільшено термін дії віз з 3 до 5 років!

З 1 січня очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію!

За інформацією: Посольство Японії в Україні

Читайте також  Тижневий тур у Таїланд у листопаді та грудні за ціною від 634$

Віза в Японію:

Віза в Японію

Як знайти дешеве житло в Японії:

– Пошук по усім системам бронювання готелів HotelsCombined.

– Сервіс найму житла у власників (кімнати, квартири, будинки, бунгало, шале…) AirBnb.

– Старий – добрий Booking.com – сотні тисяч готелів в усьому світі. Постійні акції та знижки.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи групу Вконтакте або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

За безвіз доведеться заплатити 7€. З 2021 року!

5 липня Європарламент схвалив проект Європейської системи авторизації та інформації про по…